MCF 6 Ertons Fight Night

MCF 6 Ertons Fight Night

WYNIKI WALK:

Walka wieczoru:

MMA 77 kg
Adrian Kurek (Forca Dęblin MMA) pokonał Adriana Żaka (GKS Górnik Łęczna MMA)
przez KO (niskie kopnięcie) w 2 rundzie

Karta główna:

K-1 86 kg
Mateusz Gola (RKT Radom) pokonał Michała Walczaka (Waleczna Lubelszczyzna)
przez TKO (niskie kopnięcia) w 2 rundzie

MMA 100 kg
Kamil Gawryjołek (Sportowe Puławy) pokonał Damiana Wasyniuka (Fabryka Sportu Chełm)
przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie

MMA 84 kg
Szymon Gamla (GKS Górnik Łęczna MMA) pokonał Sławomira Lassotę (Spartakus Rzeszów)
przez decyzję 3-0

MMA 66 kg
Giorgi Esiava (K1 Fighting Center/Gruzja) pokonał Dominika Tkaczyka (Radomski Klub Taekwon-do RKT RADOM)
przez poddanie (dźwignia na kolano) w 1 rundzie

K-1 100 kg
Tomasz Iwaniak (Waleczna Lubelszczyzna) vs Mateusz Nowosad (Legia Fight Club)
No Contest

MMA 77 kg
Karol Kurembski (Marga Radom) pokonał Mateusza Karczmarczyka (GKS Górnik Łęczna MMA)
przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie

K-1 81 kg
Wiktor Szadkowski (Waleczna Lubelszczyzna) pokonał Amadeusza Mućkę (Evolution Fight Gym Łódź)
przez decyzję 3-0

MMA 77 kg
Ernest Woś (Sportowe Puławy) pokonał Bartosza Graczyka (GYM Lublin)
przez poddanie (trójkątne duszenie rękami) w 1 rundzie

Karta wstępna:

MMA 77 kg
Arkadiusz Czerwonka (GYM Lublin) pokonał Sebastiana Świątka (Sportowe Puławy / Kuźnia Formy Puławy)
przez decyzję 3-0

MMA 70 kg:
Michał Kostecki (Fabryka Sportu Chełm) pokonał Patryka Kobiałkę (Marga Radom)
przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (2:59 min)

MMA 61 kg
Denys Pervushyn (BJJ Pankration Włodawa/Ukraina) pokonał Krystiana Olszaka (Forca Dęblin MMA) przez decyzję 3-0

MMA 70 kg
Jakub Nowosad (Fabryka Sportu) pokonał Macieja Prządka (Forca Dęblin MMA)
przez decyzję 3-0

MMA 70 kg
Krystian Olszta (MKS Lubartów) pokonał Krzysztofa Dobrzyńskiego (Gym Lublin)
przez przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (1:47 min)

Karta przedwstępna

MMA 70 kg
Paweł Rybski (Cross Fight Radom) pokonał Baysangura Akhmadova (Fabryka Sportu Chełm)
przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie

MMA 70 kg
Jakub Polak (Forca Dęblin MMA) vs Krystian Kasperek (TKO Niemce)
Remis

MMA 76 kg
Marcin Szyszka (Górnik Łęczna MMA) pokonał Dominika Buczka (Forca Dęblin MMA)
przez decyzję 3-0

MCF 5 Freecar Fight Night

MCF 5 Freecar Fight Night

WYNIKI WALK:

Walka wieczoru

77 kg
Adrian Kurek (Forca Dęblin/Polska) vs Maikon „La Pesadilla” Gustavo (Peposo Fight Team/Brazylia)
no contest (przerwane przez lekarza, palec w oko)

 Karta główna

 

120 kg
Przemysław Kowalczyk
(Sportowe Puławy) pokonał Jarosława Mirosława (GKS Górnik Łęczna)
przez decyzję 3-0 (30-27, 30-27, 30-26)

86 kg
Szymon Gamla
(GKS Górnik Łęczna) pokonał Bartosza Graczyka (K-1 Fighting Center Lublin)
przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie

93 kg
Łukasz Nowak
(Sportowe Pulawy) pokonał Macieja Strzeleckiego (Herkules Łęczna)
przez KO (lewy sierp) w 2 rundzie

66 kg
Patryk Kaczmarczyk (RKT Radom) pokonał Karola Kutyłę (WCA Warszawa)
przez decyzję 3-0

66 kg
Adam Filipek
(Madness Marga Pulawy/Polska) pokonał Gevanira Santanę (Mejiro Gym/Brazylia)
przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie

Karta wstępna

66 kg
Jakub Nowosad (Fabryka Sportu Chełm) pokonał Kacpra Capałę (Forca Deblin)
przez decyzję 3-0 (29-28, 29-28, 29-28) *

70 kg
Adrian Kutyła (Stalker Team Kozienice) pokonał Jakuba Kwaśniewskiego (Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai)
 przez decyzję 3-0 (30-27, 30-27, 29-28) **

77 kg
Mateusz Karczmarczyk (GKS Górnik Łęczna) pokonał Sebastiana Świątka (Sportowe Puławy)
przez decyzję 3-0 (30-26, 30-26, 29-28)

61 kg
Krystian Olszak (Forca Deblin) pokonał Michała Górnika (Marga Radom)
przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (1:44 min)

70 kg
Patryk Semeniuk (WCA Warszawa) pokonał Mikołaja Wójtowicza (RKT Radom)
przez niejednogłośną decyzję 2-1

80 kg
Mikołaj Lewandowski (Berserkers Team Łódź) pokonał Karola Kurembskiego (Marga Radom)
przez niejednogłośną decyzję 2-1 (29-28, 28-29, 29-28)

75 kg
Patryk Tatara (Waleczna Lubelszczyzna) pokonał Dawida Kaczmarzyka (Cross Fight Radom)
przez decyzję 3-0 **

77 kg
Marek Warowny (Forca Deblin) pokonał Michała Małkiewicza (Sportowe Puławy)
przez decyzję 3-0 (29-28, 29-28, 29-28)

* Juniorzy
** Walki K-1

MCF 4 „Champions”

MCF 4 „Champions”

WYNIKI WALK:

MAIN EVENT

93kg
Rafał Kijańczuk pokonał Aleksandra Boykę
przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1, 0:17

EXTRA FIGHT

70kg
Mansur Abdurzakov pokonał Artura Pawlika
(przez duszenie zza pleców) Runda 1

SUPER FIGHT

66kg
Giorgi Esiava pokonał Piotra Kacprzaka
przez niejednogłośną decyzję

KARTA GŁÓWNA

77kg
Łukasz Siwiec pokonał Kamila Kraskę
przez poddanie (duszenie zza pleców) Runda 2

86kg
Marcin Poźniak pokonał Dawida Harasia
przez TKO (uderzenia) Runda 1, 0:31

77kg
Adrian Kurek pokonał Grzegorza Lipskiego
przez poddanie (duszenie zza pleców) Runda 2

70kg
Adam Filipek pokonał Grzegorza Stelmasiewicza
przez poddanie (duszenie gilotynowe) Runda 1

KARTA WSTĘPNA

73kg
Paweł Bartuzi pokonał Dawida Kąkola
przez jednogłośną decyzję

75kg | K-1
Bartosz Guz pokonał Pawła Szostaka
przez jednogłośną decyzję

84kg
Szymon Gamla pokonał Kamila Mękala
przez większościową decyzję

81kg | K-1
Wiktor Szadkowski pokonał Mikołaja Bednarskiego
przez TKO (uderzenia) Runda 2

84kg
Piotr Mochocki pokonał Sergiusza Zająca
przez jednogłośną decyzję

70kg
Ernest Woś pokonał Krystiana Mizerskiego
przez poddanie (duszenie zza pleców) Runda 1, 0:26

77kg
Damian Sobczuk pokonał Patryka Tatarę
przez poddanie (duszenie zza pleców) Runda 2

61kg
Adam Krajewski pokonał Kamila Krupę
przez TKO (uderzenia) Runda 3

71kg | K-1
Bartłomiej Witkowski pokonał Norberta Flisa
przez niejednogłośną decyzję

#3 Hexagon

#3 Hexagon

WYNIKI WALK:

MAIN EVENT

74kg
 Łukasz Siwiec (Marga Puławy) pokonał Arnoldasa Ragazinskasa (Pantera Litwa)
przez TKO, 3:01,

EXTRA FIGHT

77kg
Lukas Pleskaitis (Fighting and Fitness Center-Litwa) pokonał Krystiana Próchniaka (Marga Puławy) przez duszenie zza pleców, 3:43,

SUPER FIGHT

68kg
Raimondas Zeniauskas (Team LION MMA Klaipeda-Litwa) VS Adam „Gonzo” Filipek (Marga Puławy)
no contest,

KARTA GŁÓWNA

70kg
 Artur Pawlik (Forca Deblin) pokonał Pawła Lisiewskiego (Dziki Wschód Biała Podl.)
przez trójkąt nogami, 4:56,

93kg
 Maksim Yalovcov (Peresvit Ukraina) pokonał Artura Jońskiego (Marga Puławy)
przez balachę na łokieć, 0:37,

66kg
Jarek Wróbel (Górnik Łeczna) pokonał Marcina Jaskota (Fabryka Sportu Chełm)
przez TKO, 3 runda, 0:47,

93kg
 Rafał Kijańczuk „KIJANA” (Fabryka Sportu Chełm) pokonał Aleksandra Pysanenko (Peresvit Ukraina) przez KO, 0:28,

KARTA WSTĘPNA

84kg
Bartek Sitnik (Forca Deblin) pokonał Dawida Mazura (Spartakus Rzeszów)
przez TKO, 1:55,

77kg
Mansur Abdurzakov (K-1 Lublin) pokonał Michała Małkiewicza (Forca Deblin)
przez duszenie zza pleców 1:24,

84kg
 Wojciech Żuchnik (Górnik Łeczna) pokonał Piotra Drozdowskiego (Gorila Żyrardów)
przez TKO, 3 runda, 1:31,

66kg
Piotr Kacprzak (Marga Radom) pokonał Patryka Ożóga (Spartakus Rzeszów)
przez jednogłośną decyzję sędziów,

80kg
Sebastian Niewiadomski (Górnik Łęczna) VS Maciek Kościuczyk (Pankration Włodawa)
no contest,

66kg
Giorgi Esiava (K-1 Lublin) pokonał Adriana Łyszcza (Marga Puławy)
przez duszenie zza pleców,

60kg
Paulina Jurzysta (Forca Deblin) pokonała Andżelikę Sobczuk (Fabryka Sportu Chełm)
przez większościową decyzję sędziów,

80kg
Patryk Libuszewski (MMA KROSNO) pokonał Michała Romaneczko (Dziki Wschód Biała Podl.)
przez TKO, 1:55,

#2 Snatch

#2 Snatch

WYNIKI WALK:

MAIN EVENT:

84 kg
Cezary Kęsik pokonał Volodymyra Izańskyiego 
przez TKO, Runda 1

EXTRA FIGHT MCF 2:

110 kg
 Tomasz Kolcun pokonał Rafała Krawczyka
przez TKO, Runda 1

SEMI-PRO:

86 kg
 Michał Wojdat pokonał Daniela Soczyńskiego
przez duszenie, Runda 1

70 kg
 Artur Pawlik pokonał Andrija Sapa
przez duszenie zza pleców, Runda 3

66 kg
Adam Filipek pokonał Rogera Irlika
przez gilotynę, Runda 2

93 kg
Artur Joński pokonał Jacka Majchera
przez TKO, Runda 3

84 kg
Witalij Dżus pokonał Łukasza Wardaka
przez TKO, Runda 2

75 kg
Jakub Futa pokonał Mateusza Dubińskiego
przez TKO, Runda 1

60 kg
Iza Walczak pokonała Adriannę Stańkowską
przez jednogłośną decyzję

#1 Prologue

#1 Prologue

WYNIKI WALK:

Walka wieczoru:

Marcin Jabłoński pokonał Jakuba Martysa 
jednogłośną decyzją sędziów

Główna karta:

Michał Bobrowski pokonał Łukasza Żywalewskiego 
przez TKO (rozcięcie), runda 2

Alan Czajkowski pokonał Tomasza Lepiarskiego 
przez TKO (kolana i uderzenia w klinczu)

Mariusz Karski pokonał Dariusza Ząbka 
przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 2

Wojciech Balejko pokonał Pawła Bolanowskiego
przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1

Pozostałe (amatorskie):

Damian Biesiekierski pokonał Adriana Wojtkowskiego 
przez TKO (uderzenia w stójce), runda 2

Remigiusz Szelongiewicz pokonał Mateusza Grzeleca 
jednogłośną decyzją sędziów